Ogłoszenia duszpasterskie 6.10.2024

1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30 a w środę po Mszy św. Dzieci oraz kandydatów do bierzmowania zapraszamy we wtorek i czwartek o godzinie 17.00.

2. Zapraszamy do Trwania na adoracji przed Panem Jezusem w naszej kaplicy. Zapisywać się można na kartce w kaplicy oraz na stronie internetowej parafii. Kaplica jest otwarta od godziny 10.00 do 17.30.

3. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Msza św. za wstawiennictwem św. Franciszka z Asyżu patrona miasta i gminy Pełczyce w intencjach naszych i tych zapisywanych w księdze przy relikwiach. Po Mszy św. spotkanie zelatorów Róż różańcowych na plebanii.

4. We wtorek po Mszy św. spotkanie CARITAS na plebani.

5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

6. W czwartek zapraszam na Msze św. uczniów klas 7 i 8 przygotowujących się do bierzmowania.

7. Składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie uroczystości ogłoszenia Św. Franciszka z Asyżu patronem miasta i gminy Pełczyce wszystkim, którzy przyczynili się do tego że mogliśmy w piękny sposób i z radością przeżyć wczorajszy dzień.

8. W poprzednią Niedzielę na pomoc Hospicjum zebraliśmy 2016 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

9. W sobotę przypada wspomnienie Bł. Carlo Acutisa, dlatego zapraszam dzieci na Mszę św. i poświęcenie różańców w Niedzielę o godzinie 10.00. Po Mszy św. Błogosławieństwo przy relikwiach.

10. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

11. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: + Josepha Hermanna