Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2024

1. Dziś dwudziesta czwarta niedziela zwykła w ciągu roku. Dobry Bóg w swojej łaskawości zgromadził nas w świątyni, abyśmy po raz kolejny sprawowali pamiątkę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Niech moc Boga płynąca z tajemnicy Eucharystii wspomaga nas w naśladowaniu Zbawiciela i dźwiganiu codziennego krzyża.

2. Zapraszamy do trwania na adoracji przed Panem Jezusem w naszej kaplicy. Zapisywać się można na kartce w kaplicy oraz na stronie internetowej parafii. Kaplica jest otwarta od godziny 10.00 do 18.00.

3. We wtorek na Mszę św. zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św. 18 września, przypada również święto Świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, głównego patrona Polski. Naszą modlitwą otaczamy młode pokolenie, aby wzrastało w wierze i bliskości Pana.

5. Składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie uroczystości odpustowej. Dziękujemy Pani Stanisławie Januszke, Pani Danucie Pośnik, Pani Małgorzacie Grygier, Pani Julicie Kołda, młodzieży z wolontariatu. Restauracjom „Pieprz i Vanilia” oraz „Awangarda”, Kawiarni „Aksamitka”, piekarni państwa Śliczniak oraz Państwu Grabowskim. Bóg zapłać służbie liturgicznej i chórowi „Vox Dei” .Składamy również podziękowanie za upieczone ciasta oraz każdemu kto się angażował i każdemu za obecność, wspólną modlitwę i radosne spotkanie.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze

www.parafiapelczyce.pl