Ogłoszenia duszpasterskie 8.09.2024

1. W dniu dzisiejszym w naszej rodzinie parafialnej dzień ODPUSTU oraz poświęcenia Kaplicy Adoracji. Msza św. o godzinie 12.00 i po Mszy św. procesja. Po Mszy św. wszyscy zatrzymajmy się na poczęstunek przy kościele. Polecamy pajdę chleba ze smalcem oraz kawę i pyszne ciasto.

2. Zapraszamy do Trwania na adoracji przed Panem Jezusem w naszej kaplicy. Zapisywać się można na kartce w kaplicy oraz na stronie internetowej parafii. Kaplica jest otwarta od godziny 10.00 do 18.00.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas naadorację do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W piątek 13 września Nabożeństwo fatimskie, po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zabierzmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę do Matki Najświętszej.

5. Za tydzień w Niedzielę na Mszy św. o godzinie 10.00 poświęcenie tornistrów dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.

6. W następną Niedzielę o godzinie 11.30 Msza św. w intencji Ojczyzny w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Zapraszamy na wspólna modlitwę oraz inscenizację przygotowaną przez uczniów naszej szkoły.

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze