Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2024

1. W dzisiejszą Niedzielę obchodzimy IV Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Pamiętajmy o tych osoboach w modlitwie ale również troszczmy się o osoby starsze w życiu codzienym.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w czwartek na Mszy św. modlimy się o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania.

– w piątek o godzinie 10.00 Różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 17.30. Proszę o zapisanie się na godziny adoracji na kartce na stoliku. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W piątek nie będzie odwiedzin chorych.

W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej, natomiast kobiety do kościoła. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji.

4. W czwartek 1 sierpnia wspominamy Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Modlić się będziemy za Powstańców Warszawskich, którzy oddali życie w bohaterskiej walce o wolność.

5. Zachęcamy do podzielenia się kwiatami z naszych ogrodów dla naszej świątyni. W sobotę w drzwiach kościoła będzie stało wiaderko do którego można będzie przynieść kwiaty.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił a gościom przyjeżdżającym do nas na urlop pięknych chwil w naszej uroczej ziemi Pełczyckiej.

7. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Karola Nogalskiego i Kazimierza Skwarę