Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2024

1. Dzisiaj przypada piętnasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej. Znajdźmy także czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę, aby umacniać więź ze Zbawicielem.

2. W środę o Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

3. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXX Szczecińska Piesza
Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu na JasnąGórę. Informację w sprawie zapisów na stronie internetowej.

4. Zachęcamy do podzielenia się kwiatami z naszych ogrodów dla naszej świątyni. W sobotę w drzwiach kościoła będzie stało wiaderko do którego można będzie przynieść kwiaty.

5. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił a gościom przyjeżdżającym do nas na urlop pięknych chwil w naszej uroczej ziemi Pełczyckiej.