Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2024

1. W poniedziałek, 1 lipca br. będziemy obchodzić Archidiecezjalny Dzień Ottonowy. Uroczyste Msze św. odbędą się w miejscach związanych z obecnością św. Ottona. Nasz dekanat jest zaproszony do parafii św. Ottona do Pyrzyc na godzinę 18.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w uroczystościach.

2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Po Mszy św. modlitwa za wstawiennictwem św. Franciszka patrona miasta i gminy Pełczyce w naszych intencjach i tych zapisanych przy relikwiach.

3. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w czwartek na Mszy św. modlimy się o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania.

– w piątek o godzinie 10.00 Różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 17.30. Proszę o zapisanie się na godziny adoracji na kartce na stoliku. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W piątek nie będzie odwiedzin chorych.

– W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej, natomiast kobiety do kościoła. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji.

5. Na kolonię dla dzieci z ubogich rodzin zebraliśmy: 2669 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił a gościom przyjeżdżającym do nas, pięknych chwil w naszej uroczej ziemi Pełczyckiej.

7. W minionym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnalismy: + Zdzisława Lisowskiego i Irenę Borek