Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2024

1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła. Niech spotkanie z Chrystusem umacnia nas w wierze, abyśmy mieli odwagę przyznawać się do Jezusa Chrystusa. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek CARITAS na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin. Dzisiaj przypada Dzień Ojca wypraszajmy żyjącym obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym – wieczną nagrodę.

2. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

3. W poniedziałek uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. udamy się procesją nad jezioro Panieńskie aby pobłogosławić wodę w naszych jeziorach byśmy bezpiecznie korzystali z czasu wakacji.

4. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. W sobotę 29 czerwca, przypada uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. W naszej rodzinie parafialnej to dzień odpustu w Jagowie. Serdecznie zapraszamy cała parafię na Mszę św. odpustową do Jagowa na godzinę 19.00. Po Mszy św. poczęstunek na świetlicy.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

7. W minionym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnalismy: + Jerzego Grzybowskiego