Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. Niech spotkanie z Chrystusem umacnia nas w wierze. Abyśmy posłani między ludzi byli świadkami Jezusa Chrystusa. W dzisiejszą i w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek CARITAS na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin.

2. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

3. W środę o Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i prowadzone czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W czwartek uczniowie naszych szkół podziękują Panu Bogu za miniony rok szkolny. W Pełczycach na Mszy św. o godzinie 8.00 natomiast w Chrapowie o godzinie 9.00. Zapraszamy wszystkich pracowników naszych szkół.

5. W przyszłą Niedzielę, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Będziemy żyjącym wypraszać obfitość Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych – wieczną nagrodę.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze