Ogłoszenia duszpasterskie 9.06.2024

1.Dziś przypada dziesiąta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Centrum każdej niedzieli jest Eucharystia, czyli pamiątką męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Niech ta świadomość towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2. W środę o godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 spowiedź św.

3. W czwartek 13 czerwca Nabożeństwo fatimskie, po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zabierzmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę do Matki Najświętszej.

4. Co roku w wakacje Caritas organizuje kolonie i półkolonie dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią. W związku z tym w dwie kolejne niedziele: 16 i 23 czerwca po Mszach świętych zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

5. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze