Ogłoszenia duszpasterskie 2.06.2024

1.W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie po raz kolejny Dzień Dziękczynienia.  W duchowej łączności ze Świątynią Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie wypraszamy dla naszej Ojczyzny pokój i zgodę.

2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała, zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe z procesją codziennie o godzinie 17.30 i następnie na Mszę św.

3. W środę o godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 spowiedź św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:

– w czwartek na Mszy św. modlimy się o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania.

– w piątek od godziny 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Mszy św. Proszę o zapisanie się na godziny adoracji na kartce na stoliku. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godziny 9.00.

5. W piątek, 7 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej rodzinie parafialnej to dzień odpustu w Niesporowicach. Serdecznie zapraszamy cała parafię na tą uroczystość do Niesporowic na godzinę 19.00.

6. W sobotę, 8 czerwca będą miały miejsce Archidiecezjalne obchody jubileuszowe w miejscu chrztu udzielonego przez św. Ottona w Pyrzycach przy baptysterium. O godz. 15.15 – uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Administratora Apostolskiego Księdza Biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Homilię wygłosi Ksiądz Biskup Senior Diecezji Gliwickiej Jan Kopiec. Szczegóły uroczystości w gablotce przed kościołem.

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze