Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024

1. W dniu dzisiejszym radujemy się WNIEBOWSTĄPIENIEM Pana Jezusa. Nasze oczy kierują się ku niebu, które jest celem każdego z nas. W niebie mamy również świętych orędowników. Korzystajmy ze wstawiennictwa św. Franciszka i bł. Carlo Acutisa znajdujących się w naszej świątyni. Niech ich wstawiennictwo prowadzi naszą rodzinę parafialną ku zbawieniu.

2. Trwa miesiąc maj, w którym w sposób szczególny oddajemy cześć Matce Zbawiciela. W naszej świątyni nabożeństwo majowe oraz nowenna do Ducha Św. o godz. 17.30.

3. W poniedziałek 13 maja we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej rozpoczynamy Nabożeństwo fatimskie, po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zabierzmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę do Matki Najświętszej.

4. W środę o godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. W czwartek Uroczystość Św. Andrzeja Boboli patrona Polski. W naszej modlitwie będziemy wypraszać Polskę wierną Bogu.

6. W sobotę po Mszy św. czuwanie wigilijne przed Zesłaniem Ducha Świętego do godziny 21.00

7. Następna Niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej rodzinie parafialnej: + Barbarę Witkowską i Krzysztofa Krasowskiego