Ogłoszenia duszpasterskie 3.09.2023

1. W dniu dzisiejszym Dziękujemy Panu Bogu za tegoroczne Plony na Mszy św. o godzinie 13.00. Pamiętajmy o naszej wdzięczności za wszystko co Pan Bóg dla nas czyni. Dzisiaj nie ma Mszy św. o godzinie 18.00.

2.Jutro rozpoczynamy Rok Szkolny. Zapraszamy na Mszę św. wszystkich pracowników naszych szkół. Msza św w Chrapowie i w Pełczycach o godzinie 9.00. I również jutro z racji pierwszego poniedziałku miesiąca, po Mszy św. wieczornej modlitwa za wstawiennictwem Św. Franciszka z Asyżu.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas naadorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca: – adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania o godz. 17.30. Natomiast po Mszy św. zapraszamy chętnych do sprzątania naszej świątyni.

5. W piątek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Dla naszej rodziny parafialnej to szczególny dzień ODPUSTU. Przeżyjmy ten dzień na modlitewnym skupieniu. Rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godzinie 10.00, następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu i o godzinie 17.15 Nabożeństwo, Procesja i Msza św. pod przewodnictwem Ks. Marcina Madeja. Bardzo proszę o przygotowanie procesji i szczególnie zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii św. W czasie Mszy św. poświęcenie ziarna na zasiew.

6. Bardzo dziękuje za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.