Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023

1. Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się we wspólnocie Kościoła, abyśmy wśród zmienności świata tam wznieśli nasze serca, gdzie są prawdziwe radości (kolekta mszalna).

2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas naadorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w piątek o godzinie 10.00 Różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Mszy św. ( prosimy aby wpisać się na listę adoracji pod chórem) Przed Mszą św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.00. W piątek kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą modlitewną pamięcią będziemy ogarniali wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny.

– W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji.

4. W przyszłą Niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony na Mszy św. o godzinie 13.00. Bardzo zachęcamy do tego powiedzenia Panu Bogu: Dziękuje!. Za to wszystko co dzięki jego łasce otrzymujemy. Niech nie zabraknie nas na Dożynkach Gminnych w Kościele i na Placu Mickiewicza. W przyszłą Niedzielę nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00

5. Przypominamy iż do końca wakacji należy oddać intencje do Monstrancji Adoracyjnej i zachęcamy do składania intencji na nasz Kaplicę Adoracji.

6. Bardzo dziękuje za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.