Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2023

1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła. Niech spotkanie z Chrystusem umacnia nas w wierze. Abyśmy mieli odwagę przyznawać się do Jezusa Chrystusa. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek CARITAS na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin.

2. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa do piątku o godz. 17.30.

3. W środę o Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W czwartek 29 czerwca, przypada uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. W naszej rodzinie parafialnej to dzień odpustu w Jagowie. Serdecznie zapraszamy cała parafię na tę uroczystość do Jagowa na godzinę 19.00.

5. W piątek w związku z patronalnym świętem Służby Więziennej o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji funkcjonariuszy. Na Mszy św. będzie obecne kierownictwo jednostek penitencjarnych ze Szczecina i Stargardu.

6. W sobotę 1 lipca wspominamy Św. Ottona patrona naszej diecezji. Zapraszamy mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji.

7. Przypominamy i zachęcamy do składania intencji na nasz Kaplicę Adoracji.

8. Nadal można złożyć ofiarę na pomnik na grobie ks. proboszcza H. Raźniewskiego

9. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił a gościom przyjeżdżającym do nas na urlop pięknych chwil w naszej uroczej ziemi Pełczyckiej.

10. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Krzysztofa Sulowskiego