Ogłoszenia duszpasterskie 21.05.2023

1. W dniu dzisiejszym radujemy się WNIEBOWSTĄPIENIEM Pana Jezusa. Nasze oczy kierują się ku niebu, które jest celem każdego z nas. W niebie mamy również świętych orędowników. Korzystajmy ze wstawiennictwa św. Franciszka i bł. Carlo Acutisa znajdujących się w naszej świątyni. Niech ich wstawiennictwo prowadzi naszą rodzinę parafialną ku zbawieniu.

2. Trwa miesiąc maj, w którym w sposób szczególny oddajemy cześć Matce Zbawiciela. W naszej świątyni nabożeństwo majowe oraz nowenna do Ducha Św. o godz. 17.30.

3. W środę o Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W piątek Dzień Matki. Wypraszajmy opiekę Maryi dla naszych mam a dla tych, które zostały powołane do wieczności prośmy o radość nieba.

5. W sobotę spowiedź św. i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. o godzinie 10.00. W sobotę również po Mszy św. prowadzona adoracja w wigilię Zesłania Ducha Św.

6. W następną Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. W naszej rodzinie parafialnej uroczystość I Komunii Św. dla dzieci ze szkoły w Pełczycach w kościele parafialnym o godzinie 9.30, natomiast dla dzieci ze szkoły w Chrapowie o godzinie 12.00 w Jagowie.

7. Przypominamy i zachęcamy do składania intencji na naszą Kaplicę Adoracji.

8. Informujemy iż jest przygotowywany nagrobek dla Ks. kan. Henryka Raźniewskiego. Można włączyć się w tą inicjatywę wpłacając ofiarę na konto parafialne lub w zakrystii.

9. Bardzo dziękuje za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

10. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Juliannę Popławską