Ogłoszenia duszpasterskie 7.05.2023

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.

2. Trwa miesiąc maj, w którym w sposób szczególny oddajemy cześć Matce Zbawiciela. W naszej świątyni nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

3. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Dzieci komunijne mają próbę o godzinie 16.00 natomiast po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

4. W środę o godzinie 18.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. zapraszam na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. W sobotę 13 maja we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej rozpoczynamy Nabożeństwo fatimskie, po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zabierzmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę do Matki Najświętszej.

6. Przypominamy i zachęcamy do składania intencji na nasz Kaplicę Adoracji.

7. Bardzo dziękuje za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze i miłość.