Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2023

1. Trzecia Niedziela Wielkiego Postu ukazuje nam Pana Jezusa jako źródło wody tryskające ku życiu wiecznemu. W naszej rodzinie parafialnej witamy Ks. Marka Rogeńskiego – pallotyna, który przeprowadzi nas przez rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne w Pełczycach do środy o godzinie 10.00 i 18.00. W poniedziałek o 16.00 w Niesporowicach a o 17.00 w Sarniku. We wtorek o godzinie 16.00 w Jagowie a o 17.00 w Chrapowie. Zachęcamy również do korzystania z sakramentu pokuty.

2. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.

3. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury na najładniejszą palmę i pisankę. Informacje na temat konkursu dostępne są na stronie parafialnej i na tablicy nad stolikiem.

4. W czwartek zapraszam na Mszę św. do Pełczyc rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.

5. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na drogę Krzyżową dzieci oraz dorosłych o godzinie 17.30 natomiast młodzież o godzinie 20.00. Gorzkie żale w niedzielę o godzinie 17.30. Ofiary zbierane na Gorzkich Żalach przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

6. W poprzednią Niedzielę na pomoc Ukrainie zebraliśmy 1873 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

8. W minionym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Annę Dziuba