Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2024

1. Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się we wspólnocie Kościoła, abyśmy wśród zmienności świata tam wznieśli nasze serca, gdzie są prawdziwe radości (kolekta mszalna).

2. Jutro uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Modlimy się o opiekę Matki Bożej dla naszej Ojczyzny i naszych rodzin.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W przyszłą Niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony na Mszy św. o godzinie 13.00. Bardzo zachęcamy do tego powiedzenia Panu Bogu: Dziękuje!. Za to wszystko co dzięki jego łasce otrzymujemy. Niech nie zabraknie nas na Dożynkach Gminnych w Kościele i na Placu Mickiewicza. W przyszłą Niedzielę nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00

5. W niedzielę 1 września kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą modlitewną pamięcią będziemy ogarniali wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił a gościom przyjeżdżającym do nas na urlop pięknych chwil w naszej uroczej ziemi Pełczyckiej.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej rodzinie parafialnej: + Wandę Kardasz