Ogłoszenia duszpasterskie 4.08.2024

1. Dzisiaj kolejna wakacyjna niedziela. Zwracamy się w modlitwie do Boga, abyśmy miłując Go we wszystkim i ponad wszystko, otrzymali obiecane dziedzictwo, które przewyższa wszelkie pragnienia

2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Po Mszy św. będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Franciszka w intencji naszej rodziny parafialnej oraz w intencjach wpisywanych do księgi przy relikwiach.

3. We wtorek święto Przemienia Pańskiego. Pan Jezus przemienia się w obecności swoich uczniów. Niech dla nas to święto będzie zachętą do nieustannej przemiany własnego serca.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. Zachęcamy do podzielenia się kwiatami z naszych ogrodów dla naszej świątyni. W sobotę w drzwiach kościoła będzie stało wiaderko do którego można będzie przynieść kwiaty.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił a gościom przyjeżdżającym do nas na urlop pięknych chwil w naszej uroczej ziemi Pełczyckiej.

7. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Krzysztofa Rożek