Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2024

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy XXIV Dzień Papieski pod hasłem: „JAN PAWEŁ II – EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIAModlitwą i ofiarami do puszek możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

2. Dzisiaj 13 października dzień ostatniego objawienia Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godzinie 18.00. Zabierzmy ze soba świece. Nie będzie nabożeństwa rożańcowego o godzinie 17.30.

3. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30 a w środę po Mszy św. Dzieci oraz kandydatów do bierzmowania zapraszamy we wtorek i czwartek o godzinie 17.00.

4. Zapraszamy do Trwania na adoracji przed Panem Jezusem w naszej kaplicy. Zapisywać się można na kartce w kaplicy oraz na stronie internetowej parafii. Kaplica jest otwarta od godziny 10.00 do 17.30.

5. W poniedziałek, 14 października, będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W czasie Mszy Świętej oraz nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty.

6. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

8. W minionym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Teresę Sufleta oraz Tadeusza Paś

9. Biskup nominat Wiesław Śmigiel kieruje do nas zaproszenie na ingres.