Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2024

1. Dziś dwudziesta piąta niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wspólnie, abyśmy zachowując Boże przykazania, zasłużyli na życie wieczne. Niech udział w świętych obrzędach wspomaga nas na drodze wiernego wypełniania Bożego prawa.

2. W dniu dzisiejszym CARITAS przeprowadza po Mszach św. zbiórkę do puszek na pomoc osobom dotkniętym kataklizmem powodzi. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

3. Zapraszmy do Trwania na adoracji przed Panem Jezusem w naszej kaplicy. Zapisywać się można na kartce w kaplicy oraz na stronie internetowej parafii. Kaplica jest otwarta od godziny 10.00 do 18.00.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas naadorację do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie „Koronka na ulicach miast świata”. W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 przy figurze Św. Jana Pawła II będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w łączności ze wspólnotami modlącymi się w tym samy dniu i o tej samej porze na całym świecie. Intencje tej modlitwy znajdują się na plakacie w gablotce przed kościołem.

6. W przyszłą Niedzielę w naszej archidiecezji będziemy przeżywać Niedzielę Hospicyjną. W związku z tym CARITAS przeprowadza zbiórkę do puszek aby wspomóc życie codzienne pacjentów w Hospicjum.

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze